Myynti

Esa Kärkkäinen
Myyntipäällikkö
esa.karkkainen@bevenicgroup.com
+358 44 088 5647

Sami Kilpeläinen
Liiketoiminnan kehityspäällikkö
sami.kilpelainen@bevenicgroup.com
+358 50 382 3001

Projektit ja tuotanto

Pertti Tikkanen
Technology
Paikallispäällikkö, Vantaa
+358 20 741 8778
pertti.tikkanen@bevenicgroup.com

Visa Viertola
Medical
Paikallispäällikkö, Kuopio
+358 40 585 1209
visa.viertola@bevenicgroup.com

Pasi Hongisto
Vehicles
Paikallispäällikkö, Hollola
+358 50 382 3987
pasi.hongisto@bevenicgroup.com

Juha Jääskeläinen
Technology
Paikallispäällikkö, Loviisa
+358 50 303 2729
juha.jaaskelainen@bevenicgroup.com

Mika Miettinen
Marine & defense solutions
Paikallispäällikkö, Porvoo
+358 50 331 2396
mika.miettinen@bevenicgroup.com

Ilkka Lassila
Defense-tuotteet
Tuotepäällikkö, Porvoo
+358 40 708 1797
ilkka.lassila@bevenicgroup.com

Lasse Laiho
Marine & material handling
Tuotepäällikkö, Porvoo
+358 40 835 3149
lasse.laiho@bevenicgroup.com

Hallinto

Jukka Rautiainen
Toimitusjohtaja
jukka.rautiainen@bevenicgroup.com
+358 40 521 6050

Elektropoint Kuopio

Kellonku00e4rki 9 70490 Kuopio

Elektropoint Hollola

Latojantie 6 15270 Kukkila

Avatron

Mittatie 25 01260 Vantaa

Combinent

Pajatie 8 06150 Porvoo

Heatterm

Länsikaari 6b, 07900 Loviisa

The part of Your supply chain You can rely on.

Bevenic Group on vahva ja innovatiivinen yritysryhmä, jonka ratkaisut palvelevat kattavasti monia teollisuudenaloja. Bevenic Groupin yritykset toimittavat asiakaskohtaisia tuotteita ja palveluita, jotka vaativat laadukkaita ja joustavia toimituksia.

Sivuston toteutus: Bermuda